Zabiegi estetyczne

Najskuteczniejszy zabieg zwalczający cellulit

mezoterapia igłowa ciała

Cellulit to zmora wielu pań. Pomarańczowa skóra spędza sen z powiek, szczególnie, gdy próby jej usunięcia nie przynoszą efektów. Cellulit nazywany jest inaczej lipodystrofią. Wywołuje zmiany w obrębie tkanki podskórnej i skóry właściwej. Obecnie istnieje wiele metod walki z tym problemem, jeden z nich jest szczególnie skuteczny.

Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa Białystok to zabieg stosowany w medycynie estetycznej. Polega na nakłuwaniu skóry igłą. Robi się to, co kilka centymetrów i jednocześnie wstrzykuje się w tkankę podskórną preparat antycellulitowy. Preparat ten działa, poprawiając krążenie, a także usuwając cellulit. Zabieg mezoterapii igłowej ciała, niewątpliwie jest bolesny. Istnieje jednak możliwość znieczulenia miejsc, które będziemy nakłuwać, poprzez posmarowanie specjalną maścią. Możemy również dodać znieczulenie do preparatu antycellulitowego.

O czym należy pamiętać, decydując się na zabieg?

Skuteczne zwalczanie cellulitu metodą mezoterapii igłowej jest możliwe. Decydując się na zabieg należy wybrać sprawdzony salon medycyny estetycznej. Po zabiegu konieczne jest wykonywanie masażów, dzięki czemu składniki wstrzyknięte z preparatem antycellulitowym, równomiernie rozprowadzą się w tkankach. Po zabiegu, skóra może być obolała, wystąpić mogą również siniaki.