Zabiegi estetyczne

Zabieg resurfacingu przy użyciu lasera Emerge

icoone na twarz

Wiele osób szuka skutecznego sposobu na odmłodzenie twarzy i usunięcie niedoskonałości skóry. Dziś rynek medycyny estetycznej oferuje doprawdy szeroki wybór zabiegów, które mają na celu upiększyć skórę. Najnowsze z nich charakteryzują się 100% bezpieczeństwem i brakiem okresu rekonwalescencji, a przede wszystkim wysoką skutecznością. Już jeden, profesjonalny zabieg laserem frakcyjnym powoduje widoczne efekty, a zastosowanie ciągu trzech lub czterech zabiegów znacząco wpływa na odmłodzenie skóry i zapewnia oszałamiające efekty.

Do czego służy laser Emerge?

Laser frakcyjny Emerge jest przeznaczony do resurfacingu skóry. Usuwanie i redukcja powierzchownych niedoskonałości skóry również nie sprawiają laserowi żadnych trudności. Emerge posiada certyfikat FDA, który potwierdza redukcję zmarszczek wokół oczu.

Szereg zastosowań zabiegu

Laser Emerge kryje wiele zastosowań i możliwości. Dzięki niemu można:
– w znaczący sposób odmłodzić skórę,
– ujędrnić skórę,
– pozbyć się blizn,
– usunąć przebarwienia,
– zniwelować zmarszczki i inne zmiany skórne spowodowane starzeniem się skóry.

Luksus dostępny dla wszystkich

Zabieg z zastosowanie lasera Emerge to idealny wybór dla osób pragnących pozbyć się drobnych zmarszczek i przebarwień. Zdrowsza i młodsza skóra o której marzą miliony osób jest doprawdy łatwo dostępna. Każdy może sobie pozwolić na ten luksus.