Zabiegi estetyczne

Zabieg resurfacingu przy użyciu lasera Emerge

icoone na twarz

Wiele osób szuka skutecznego sposobu na odmłodzenie twarzy i usunięcie niedoskonałości skóry. Dziś rynek medycyny estetycznej oferuje doprawdy szeroki wybór zabiegów, które mają na celu upiększyć skórę. Najnowsze z nich charakteryzują się 100% bezpieczeństwem i brakiem okresu rekonwalescencji, a przede wszystkim wysoką skutecznością. Już jeden, profesjonalny zabieg laserem frakcyjnym powoduje widoczne efekty, a zastosowanie ciągu trzech lub czterech zabiegów znacząco wpływa na odmłodzenie skóry i zapewnia oszałamiające efekty.

Do czego służy laser Emerge?

Laser frakcyjny Emerge jest przeznaczony do resurfacingu skóry. Usuwanie i redukcja powierzchownych niedoskonałości skóry również nie sprawiają laserowi żadnych trudności. Emerge posiada certyfikat FDA, który potwierdza redukcję zmarszczek wokół oczu.

Szereg zastosowań zabiegu

Laser Emerge kryje wiele zastosowań i możliwości. Dzięki niemu można:
– w znaczący sposób odmłodzić skórę,
– ujędrnić skórę,
– pozbyć się blizn,
– usunąć przebarwienia,
– zniwelować zmarszczki i inne zmiany skórne spowodowane starzeniem się skóry.

Luksus dostępny dla wszystkich

Zabieg z zastosowanie lasera Emerge to idealny wybór dla osób pragnących pozbyć się drobnych zmarszczek i przebarwień. Zdrowsza i młodsza skóra o której marzą miliony osób jest doprawdy łatwo dostępna. Każdy może sobie pozwolić na ten luksus.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *