Zabiegi estetyczne

Leczenie laserem i jego oszałamiające efekty

ciało

Rozstępy na pośladkach, udach i brzuchu nie wyglądają zbyt pięknie i stanowią kompleks wielu kobiet, jak i mężczyzn. Na początku są to czerwone, wrzecionowate pasma, które z czasem blakną, ale nadal pozostawiają nieprzyjemny ślad. Najlepszym rozwiązaniem jest bardzo szybkie działanie, czyli profilaktyka i stosowanie specjalnych kremów, które zapobiegają powstawaniu rozstępów. Niestety często pozostaje tylko walka z już dawno powstałymi rozstępami. Usuwanie rozstępów Białystok może być jedynym sposobem, by w trwały sposób się ich pozbyć.

Grupy ryzyka

Niestety rozstępy dotyczą wielu osób. Grupą najbardziej zagrożoną są kobiety w ciąży oraz osoby w wieku dojrzewania. Również osoby otyłe i kulturyści mają z nimi ogromny problem. Aby zwiększyć swoje szanse na wyleczenie rozstępów, należy rozpocząć kurację w ich pierwszej fazie powstawania. Gdy stają się one jaśniejsze i mniejsze – zwykły krem raczej już nie pomoże.

Lasery, które mogą zmienić wszystko

Laserowe usuwanie rozstępów w Białymstoku to przede wszystkim niezwykle skuteczna metoda walki z rozstępami. Już pierwszy zabieg wyraźnie poprawia koloryt skóry i zachęca to zastosowania całej terapii. Po 3-4 zabiegach rozstępy są zdecydowanie mniej widoczne, a pacjenci zachwyceni rezultatami.