Akcesoria

Przybory kosmetyczne, które koniecznie muszą znaleźć się w Twojej torebce

akcesoria kosmetyczne

Pewne akcesoria kosmetyczne są niezbędne w kobiecej torebce. Przybory kosmetyczne umożliwiające łatwą i szybką poprawę makijażu, czy fryzury umilą życie każdej kobiecie i sprawią, że będziemy się czuć pięknie i pewnie bez względu na okoliczności. Co więc powinnyśmy zawsze mieć przy sobie?

1. Kompaktowa szczotka do włosów

Ogromne znaczenie w przypadku akcesoriów pakowanych do torebki ma ich rozmiar. Nie ma sensu nosić przyborów zajmujących dużo miejsca, co utrudnia odnalezienie czegokolwiek, ale też sporo waży. Szczotki kompaktowe są mniejsze, a do tego zabezpieczone przed odkształceniami. Pozwolą na szybką poprawę fryzury, gdy tylko mamy na to ochotę.

2. Puder z lusterkiem

Zamiast zabierać osobno puder i lusterko, warto wybrać produkt w opakowaniu z już wbudowanym lustrem. Zaoszczędzimy dzięki temu trochę miejsca, a także ułatwimy sobie dokonywanie poprawek w makijażu.

3. Bibułki matujące

Matowienie cery pudrem bez wcześniejszego usunięcia sebum daje bardzo nieestetyczny efekt. Makijażowe poprawki należy zacząć od absorpcji nadmiaru łoju przy pomocy bibułki, a dopiero potem nałożyć puder.

4. Kamuflaż w kremie

Gdy tylko niespodziewanie na skórze pojawi się niedoskonałość do zakrycia, tego typu kosmetyk w mig sprawi, że stanie się niewidoczna.

5. Tampon lub podpaska

Miesiączka potrafi niekiedy zaskoczyć w najmniej oczekiwanych momentach. Aby uniknąć niezręcznych sytuacji, zawsze należy mieć przy sobie tampon lub podpaskę, w zależności od preferencji.

6. Chusteczki nawilżane

Dzięki chusteczkom nawilżanym, możemy odświeżyć dłonie za każdym razem, gdy nie mamy dostępu do bieżącej wody.