Akcesoria Uncategorized

Szczotki do zadań specjalnych

Już od jakiegoś czasu w blogosferze modne są szczotki Olivia garden. Warto przyjrzeć się im bliżej.

Szczotka Finger Brush Olivia Garden

 

Szczotka Olivia Garden Gobli dostępna jest w trzech rozmiarach: Large, Medium i Small. Szczotki te już na pierwszy rzut oka różnią się od innych dostępnych na rynku. Igły nie są osadzone na żadnej poduszce, same natomiast zakończone są kulką i otoczone włosiem dzika. Szczotka ta posiada również wygodny uchwyt zapewniający komfortowe trzymanie podczas czesania a także chowany szpikulec do modelowania.

Przeznaczenie

 

Szczotki te są idealne do rozczesywania włosów zarówno na sucho jak i na mokro. Są niezwykle delikatne ale zarazem skuteczne. Antystatyczne igiełki nie tylko rozczesują ale też zapobiegają elektryzowaniu się włosów, natomiast dodatek włosia dzika pielęgnuje włosy. Dzięki połączeniu naturalnego włosia z włosiem dzika, czesane tą szczotką włosy mniej się puszą i lepiej układają.

 

Układanie

 

Dzięki unikalnej konstrukcji żebrowej na której osadzone są antystatyczne igiełki, szczotka idealnie nadaje się do prostowania na niej włosów, ponieważ gorące powietrze z suszarki nijako „przelatuje” pomiędzy żebrową konstrukcją nie nagrzewając zbytnio włosów.

 

Ponieważ całość jest niezwykle elastyczna i delikatna, szczotka ta nadaje się idealnie do codziennego masażu skóry głowy, który pozwoli na odprężenie ale też oczyści włosy nie łamiąc ich i nie plącząc.