Kosmetyki

Kosmetyki dla profesjonalistów

kerastase

Profesjonalne salony fryzjerskie powinny korzystać z wysokiej jakości kosmetyków, sprawiających, że włosy wyglądają pięknie i są odżywione. Które produkty mogą zagwarantować takie efekty?

kerastaseKosmetyki drogeryjne a profesjonalne

Fryzjerzy doskonale wiedzą, że najlepiej działają na włosy specjalistyczne kosmetyki fryzjerskie. Jaka jest podstawowa różnica pomiędzy zwykłymi kosmetykami, a tymi stosowanymi przez fryzjerów? Te drugie charakteryzują się silniejszym działaniem, gdyż są bardziej skoncentrowane i zawierają składniki aktywne o wyższym stężeniu.
Niestety, wysoka jakość ma też odpowiednią cenę. Za profesjonalne kosmetyki fryzjerskie trzeba zapłacić nawet kilkakrotnie więcej, niż za kosmetyki drogeryjne. Cena jest jednak adekwatna do jakości, gdyż produkty te nie tylko są skuteczne, ale też bardzo wydajne.

Które kosmetyki fryzjerskie są warte wypróbowania?

Jedną z najbardziej popularnych i cenionych marek, z których korzystają fryzjerzy, jest Kerastase. Producent oferuje kilka linii profesjonalnych kosmetyków, dedykowanych różnym rodzajom włosów. Są wśród nich zestawy do pielęgnacji włosów przetłuszczających się, cienkich i łamliwych, suchych czy farbowanych. Szampony Kerastase, a także inne produkty tej marki, są używane w wielu salonach fryzjerskich na całym świecie. Mimo dość wysokich cen, są chętnie kupowane nie tylko przez fryzjerów, ale też przez przeciętne kobiety, które z powodzeniem stosują je w domu. Kosmetyki marki Kerastase z Gobli są wysoko oceniane przez profesjonalnych fryzjerów i przez kobiety!