Kosmetyki

Błyszczyk do ust

Każda kobieta pragnie podkreślić usta odpowiednim kosmetykiem. Czym charakteryzuje się błyszczyk do ust Cocolita?

Zalety

Błyszczyk do ust ma wiele zalet;

– jest wygodny podczas użycia,

– zostawia piękny połysk na ustach,

– może być bezbarwny lub kolorowy,

– chroni usta przed wysychaniem,

– może być stosowany o każdej porze roku.

Różnorodność

Błyszczyk jest dostępny w wielu formach i kolorach. Jeśli kobieta stawia na subtelność, bez intensywnego podkreślania ust, błyszczyk będzie dobrym rozwiązaniem – zwłaszcza bezbarwny. Krzykliwe kolory natomiast dodadzą kobiecie nowoczesności i ekstrawagancji. Co znajdziemy w składzie błyszczyka? Zazwyczaj substancje pielęgnujące, np. aloes, witamina E, gliceryna. Niektóre rodzaje mają także olejki natłuszczające wargi.

Nakładanie

Aplikacja tego kosmetyku zależy od tego, jaki efekt kobieta pragnie uzyskać. Gdy stawia na powiększenie ust, powinna rozprowadzić kosmetyk na całej powierzchni. Naturalny efekt da natomiast rozprowadzenie błyszczyku w centralnej części ust. To także dobry sposób na rozświetlenie pomadki matowej.

Co ciekawe, błyszczyki zbyt długi nie wytrwają na ustach, jednak wciąż cieszą się sporą popularnością wśród kobiet. Przemawia za tym łatwość użycia – błyszczyk nanieść można w kilka sekund i praktycznie w każdym miejscu, bez konieczności korzystania z lusterka. Taki proces nie wymaga precyzji i nadmiernego doświadczenia.

Błyszczyk do ust stanowi dobrą ochronę o każdej porze roku. Wygładza usta, nadając im blask i świeżość. Wyraziste kolory dopełnią charakter każdej kobiety.