Zabiegi estetyczne

Kremy do depilacji – jak używać?

Każda kobieta chce, aby jej nogi i miejsca intymne zawsze były delikatne, gładkie i pozbawione niepotrzebnych włosów. Rytualne już ich golenie jest tak meczące, że wiele z pań stara się różnym sposobami pozbyć na choćby nieco dłużej tego problemu. Zdecydowanie najlepszym sposobem na to są kremy do depilacji.

Jak one działają?

Każdy, kto choć raz stosował jakąkolwiek formę depilacji, ten wie, z jak ogromny bóle się to wiąże. Kremy do depilacji dzięki bardzo dobrze skomponowanemu składowi potrafi jednak problem ten bardzo skutecznie rozwiązać. Jak to działa?

Ból jest wynikiem tego, że włos z ogromną siłą jest pociągany i wyciągany ze skóry. Krem ten niweluje ten problem poprzez obecność w składzie substancji rozpuszczających keratynę, która jest podstawowym budulcem włosów. Dzięki temu włosy stają się znacznie słabsze, a tym samym łatwiej jest je usunąć. Nie tylko jednak powierzchownie, jak w przypadku golarek, ale znacznie skuteczniej, bo również te fragmenty, które znajdują się podskórnie.

Jak używać kremów do depilacji?

Stosowanie tego typu środków jest niezwykle proste. Wystarczy po prostu umieścić pewną warstwę kremu na miejsce, z którego będą usuwane włoski i pozostawić go na jakiś czas, który wskazać jest dokładnie wskazany na opakowaniu danego kremu. Następnie, gdy wyznaczony czas minie, należy po prostu dołączoną do kremu szpatułką zebrać krem ze skóry. Razem z nim jednak zebrane zostaną włoski.

Jest to zatem sposób nie tylko zupełnie bezbolesny i skuteczny, ale również niezwykle szybki.

Oferta sprzedażowa: kremy do depilacji tutaj