Kosmetyki

Kilka podstawowych informacji o marce GlamGlow

Marka GlamGlow jest marką stosunkowo młodą, ponieważ powstała w 2010 roku, jednak szybko zyskała fanów na całym świecie. Dzięki skuteczności produktów, firma stała się jedną z najszybciej rozwijających się kosmetycznych marek. 

Maseczki do twarzy

GlamGlow słynie przede wszystkim z maseczek do twarzy, które pokochały gwiazdy Holywood oraz klienci z całego świata. Uzyskały one specjalny patent TEAOXI, a sama marka zdobyła wiele nagród.  Maseczki mają redukować zaczerwienienia, zmniejszać pory i likwidować niedoskonałości. Ich zadaniem jest natychmiastowa poprawa stanu cery, by była ona w kilka chwil gotowa do zdjęć i nagrywania. Tajemnicą ich niezwykłej skuteczności jest glinka wulkaniczna, która bardzo dobrze radzi sobie ze zwalczaniem niedoskonałości. Produkty firmy przeznaczone są zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Oprócz maseczek marka oferuje także produkty do naturalnej pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. 

Krótka historia marki GlamGlow

Twórcy marki początkowo tworzyli próbki dla znajomych aktorów. Okazało się, że byli oni tak zadowoleni z działania kosmetyków, że opowiadali o nich swoim znajomym i przyjaciołom. Niedługo potem do założycieli (Glenn i Shannon Dellimore) odezwał się przedstawiciel dużego, luksusowego przedsiębiorstwa kosmetycznego i tak rozpoczęła się produkcja na dużą skalę. Produkty GlamGlow są skierowane głównie do gwiazd z show-biznesu, mody oraz muzyki, jednak obecnie dostępne są dla każdego. Wszyscy mogą skorzystać z kosmetyków marki i na własnej skórze przekonać się czy naprawdę są takie dobre.