Kosmetyki

Najczęstsze problemy z podkładami

Piękna, gładka cera stanowi wyjątkową ozdobę każdej kobiety. Jednak niestety naprawdę trudno jest często uzyskać taki efekt. Z jakiego powodu? Co stoi na przeszkodzie? 

Problemy z podkładami do twarzy

Otóż bardzo wiele osób skarży się na różnorodne problemy z podkładami do twarzy mającymi wygładzić kolor skóry i ogólnie poprawić jej wygląd. Choć wydawałoby się teoretycznie, że na sklepowych półkach mamy dzisiaj bardzo wiele różnych podkładów, to praktycznie nie każdy z nich jest godny polecenia. 

Jakie są takie najczęstsze problemy? Przede wszystkim tutaj warto wspomnieć o niedostosowaniu podkładu do rodzaju cery. Jeśli się ma cerę normalną, generalnie nie ma większego problemu. Kłopoty zaczynają się przy cerze bardzo suchej – tu podkłady czasem wyglądają jakby kamienista pustynia albo też bardzo tłustej – tu dają bardzo nieprzyjemny obraz grubej i tłustej twarzy z tapetą. Ponadto nie za wielu producentów rozumie, że do różnych typów cery przydałyby się także różne kolory podkładów. 

Revlon Colorstay kolory

Przyjemną odmianę można jednak zauważyć testując kolory od firmy Revlon Colorstay . Przy tym podkładzie bowiem nie tylko mamy osobno kolory do skóry tłustej i mieszanej oraz do suchej, lecz również zasadniczo odcienie te są naprawdę dobrze dobrane także do pokrycia typowych dla tych rodzajów cer problemów ze skórą. Jednak Revlon colorstay kolory to nie jedyna zaleta tego podkładu. Warto bowiem jeszcze podkreślić, że charakteryzuje się on trwałością, naprawdę wysoką jakością i pięknym efektem.