Akcesoria

Lampa Semilac

Semilac lampa jest niezbędna do wykonania manicure hybrydowe lub akrylowego. To urządzenie zaskoczy swoim wyglądem oraz najlepszą jakością. 

Semilac lampa – jak wybrać?

Na rynku dostępnych jest kilka rodzajów lamp marki Semilac. To jaką wybierzemy do swojego salonu czy do użytku domowego, zależy w dużej mierze od oadzaju manicure i pedicure jaki chcemy wykonywać. Marka dedykuje swoje produkty zarówno profesjonalisto, jak i osobom, które dopiero wprawiają sie w zawód lub robią paznokcie w zaciszu własnego domu na własne potrzeby. Piękne wzornictwo to kolejny atut lamp Semilac, a ich długa żywotność potwierdza, że nie będą to pieniądze wyrzucone w błoto. 

Semilac lamp UV/LED

Wśród wielu różnorodnych lamp Semilac na szczególną uwagę zasługuje lampa UV LED 24W, która łaczy w sobie technologię dwóch rodzajów światła (tzw.  dual led). Tego typu lampa wręcz perfekcyjnie utwardza wszystkie typy lakierów hybrydowych, a także żele Semilac. Dzięki temu użytkowniczki nie muszą wyposażać się w 2 rodzaje lamp, bo tu mają urządzenie 2w1. Semilac lampa dual led posiada 2 tryby utwardzania: 30 sekund oraz 60 sekund, które sprawią, że czas wykonywania zabiegu manicure lub pedicure znacząco się skróci.

Do wyboru, do koloru

Lampa od firmy Semilac dostępna jest w kilku kolorach, a jej ergonomiczny ksztatł nie tylko pięknie się prezentuje, lecz również sprawia, że lampa jest bardzo poręczna w transporcie. Nowoczesny design sprawdzi się zarówno domu, jak i w gabinecie manicure. Kobiety kochają kolorowe lampy Semilac.