Zabiegi estetyczne

Paznokcie żelowe

Kobiety marzą o długich i ładnych i przy tym wypielęgnowanych paznokciach. Ułamany paznokieć to wielki dramat, z którym zawsze zgłaszają się do profesjonalnej stylistki paznokci. Innym problemem jest kłopot związany z obgryzaniem paznokci. Jak ma pomóc paniom stylistka, gdy te z rozpaczą czekają na jej pomoc?

Metoda żelowa

Odpowiednie żele do paznokci potrafią doskonale przedłużyć każdy rodzaj paznokcia i nadać mu odpowiedni kształt. Metoda żelowa polega na opiłowaniu paznokci, do tego wykorzystuje się odpowiedni pilnik do paznokci a następnie nakłada się na płytkę żel do przedłużania paznokci, który utwardza się światłem pod lampą UV.

Żel nakłada się przy pomocy szablonu bezpośrednio na płytkę paznokcia lub na tips, który następnie się przykleja do płytki paznokcia.

Czy przedłużanie paznokci niszczy płytkę paznokcia?

Z przedłużaniem paznokci i nakładaniem na nie żeli też trzeba uważać. Najgorszą rzeczą w tego rodzaju zabiegach jest spiłowywanie płytki paznokcia. Dobrze jest więc czasami dać odpocząć swoim paznokciom.

Wtedy należy je odżywiać różnego rodzaju olejkami i nie nakładać na nie żelu przez jakieś dwa do trzech tygodni.

O paznokcie też należy dbać.

Jaki żel będzie najlepszy?

Trudno jest wybrać jeden najlepszy rodzaj żelu. Oferowane na rynku żele do paznokci są przystosowane do każdego rodzaju paznokcia. Można więc znaleźć żele do trudnych paznokci, do paznokci z przebarwieniami, specjalne żele przeznaczone na tipsa i specjalne przeznaczone bezpośrednio na płytkę paznokcia.

Żel do przedłużania paznokci do kupienia tu