Zabiegi estetyczne

AVENE emulsja bezzapachowa z filtrem SPF 50+

Wiosna zbliża się wielkimi krokami i ani się obejrzymy a słońce zacznie operować wysoko na niebie. Chociaż do nakładania filtrów przez cały rok nie trzeba nikogo namawiać, to jednak z sezonie wiosenno- letnim warto rozważyć stosowanie naprawdę wysokiej ochrony dla urody ale przede wszystkim dla zdrowia. 

AVENE emulsja bezzapachowa z filtrem SPF 50+.

W nachodzącym sezonie warto rozważyć zakup naprawdę wysokiej ochrony i tu lepiej swoje kroki skierować do apteki. Słoneczne kosmetyki avene będą bardzo dobre zarówno dla skóry suchej jak i   

tłustej i mieszanej, a nawet tej skłonnej do powstawania zaskórników. Zwłaszcza w przypadku skóry problemowej i tłustej warto rozważyć zakup filtrów aptecznych.

AVENE emulsja bezzapachowa z filtrem SPF 50+ to idealne rozwiązanie ponieważ nie powoduje uczucia ściągnięcia ani nie podrażnia suchej skóry, ale nie jest ciężki, dlatego mogą go używać posiadaczki cery tłustej. Można go aplikować pod makijaż. 

Skład

Producent zapewnia, że AVENE emulsja bezzapachowa z filtrem SPF 50+ nie ma parabenów oraz posiada certyfikat zgodności UVA. Krem ten ma skutecznie chronić przed promieniowaniem UVB oraz UVA . Jest to produkt wodoodporny i fotostabilny. 

W swoim składzie posiada Pre-tokoferyl, fotostabilny prekursor witaminy E, która zapewnia dodatkową ochronę przed wolnymi rodnikami oraz jak wszystkie kosmetyki marki avene zawiera wodę termalną Avène o naturalnych właściwościach kojących i przeciwdziałających podrażnieniom. Opakowanie wyposażone jest w tubkę z pompką co jest bardzo praktyczna, pozwala ona na łatwe dozowanie produktu.

Jeśli artykuł się państwu spodobał, zapraszam do zapoznania się z ofertą https://www.cocolita.pl/azjatycka-pielegnacja