Kosmetyki

Czy warto zainwestować w kosmetyki Hair Medic?

Kosmetyki firmy Hair Medic to szampony oraz toniki przeznaczone do stosowania przy nadmiernym wypadaniu włosów o różnych przyczynach.

Gdzie powstały kosmetyki?

Pracę nad procesem produkcji szamponów oraz toników rozpoczęto już w latach 90-tych XX wieku, kiedy to w Korei Południowej odnotowano problem wzmożonego wypadania włosów u kobiet oraz mężczyzn.

Wówczas doktor Park z jednego z uniwersytetów rozpoczął pracę nad procesem, który pomoże przedostać do skóry głowy oraz mieszków włosowych jak najwięcej substancji odżywczych, tym samym hamując wypadanie i pobudzając wzrost nowych włosów.

Jak działa Hair Medic?

Dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii nano-ekstrakcji, pozyskiwane są cząsteczki nanometryczne, które są znacznie mniejsze niż cząsteczki substancji aktywnych pozyskiwane w innych procesach.

To sprawia, że substancje odżywcze znajdujące się w grzybach, algach, liściach, korze, ziarnach oraz korzeniach zastosowanych w kosmetykach Hair Medic wchłaniają się znacznie łatwiej i mocniej odżywiają skórę głowy oraz mieszki włosowe.

Produkty na wypadanie włosów niezależnie od podłoża

Szampony oraz toniki sprawdzą się w każdej sytuacji, kiedy problemem jest wypadanie włosów, niezależnie od tego, czy utrata włosów jest spowodowana złą dietą, czynnikami chorobowymi czy stosowaniem inwazyjnych chemioterapii lub radioterapii.

Dzięki szybkiemu i głębokiemu wchłanianiu, działa szybko, niezależnie od płci.