kosmetyki do włosów

Kevin Murphy Restore – kuracja dla włosów zniszczonych

Wiele pań zastanawia się, jak w domowych warunkach ocalić zniszczone włosy przed koniecznością cięcia. Na szczęście, teraz już nie trzeba wybierać między puszącą się, uszkodzoną fryzurą i skróceniem kosmyków do tak zwanego pazia. Jak je ocalić?

Kevin Murphy Restore – do zadań specjalnych

Włosy uszkodzone częstą koloryzacją, rozjaśnianiem lub stylizacją z użyciem gorącego powietrza zaczynają się łamać i puszyć. Często nie dają się rozczesać i źle się prezentują nawet bezpośrednio po umyciu i zastosowaniu odżywki.

Kosmetyk z serii Untangled jest odpowiedzią na potrzeby tego typu pukli. Pozwala nie tylko poprawić ich wizualny stan, ale również widocznie je wzmacnia i nawilża. https://sklep.bellita.waw.pl/pl/p/KEVIN-MURPHY-RE.STORE-oczyszczajaca-wlosy-kuracja-odbudowujaca-200ml-/336

Wyciągi roślinne na ratunek

Dzięki zawartości enzymów roślinnych pochodzących z papai i ananasa, produkt idealnie nawilża i odżywia włosy. Pomaga poprawić ich wygląd, a także wzmacnia je od wewnątrz, przywracając siłę i blask. Dodatkowo pomaga zatrzymać wodę wewnątrz łuski włosa, co ma szczególne znaczenie w okresie letnim, gdy kosmyki są narażone na silne działanie promieni słonecznych.

Stosowanie kosmetyku jest niezwykle proste. Wystarczy zwilżyć włosy jak do normalnego mycia, a następnie nałożyć odpowiednią ilość produktu (pamiętając, że jeśli włosy „wypijają” go, można nieco zwiększyć podaż). Wmasować, pozostawić na kilka minut i spłukać. Stosować 1-2 razy w tygodniu w zastępstwie odżywki oraz szamponu – najlepiej z serii Kevin Murphy dla włosów zniszczonych.