Kosmetyki

Róż Bourjois – jaki kolor dla blondynek, brunetek, rudych?

Wiele kobiet uwielbia używanie różu do policzków. Wystarczy dwa razy machnąć pędzlem i buzia wygląda na bardziej promienną! Róż do policzków Bourjois warto dobierać do swojego typu urody. Co prawda najważniejsze jest, żeby się dobrze z danym kolorem czuć. Jest jednak kilka reguł, których warto przestrzegać, jako wyznacznik.
Jakie kolory różu do policzków Bourjois będą najlepsze dla blondynek, które są stworzone dla brunetek, a które wybrać, jeśli mamy rude włosy?

Róż Bourjois: kolory dla blondynek

Blondynkom dobrze jest w różowym! Zarówno panie z włosami platynowymi, niemalże białymi, jak i te z ciepłym, słonecznym blondem postawić mogą na kolor różowy klasyczny (np. Bourjois róż 17, 34, 54). Blondynka z jasną cerą nie musi się jednak bardzo martwić – odcienie koralowe i wpadające w brąz też będą na niej wyglądać bardzo ładnie. Warto dobrać kolor różu do szminki bądź cieni do powiek, by makijaż tworzył spójną, przemyślaną całość!

Róż do policzków Bourjois: kolory dla brunetek

Brunetkom do twarzy będzie w różu Bourjois wpadającym w brąz (przykładowe odcienie: 03, 11). Taki kolor będzie wyglądał na buzi bardzo korzystnie. Klasyczny róż również może wyglądać bardzo dziewczęco. Kultowy już róż marki Bourjois ożywi skórę i doda jej blasku. Nakłada się go szybko i sprawnie, a robi dużą różnicę, więc warto pamiętać o tym kosmetyku – zarówno gdy malujemy się do pracy bądź na uczelnię, jak i na wielkie wyjścia.

Bourjois róż: kolory dla kobiet o rudych włosach

Dużo kobiet, które mają piękne, rude włosy, unika różu do policzków, by nie gryzł się z ich fryzurą. To nie musi być prawda. Ten w kolorze ceglastym (np. kolory 36, 41 od Bourjois) zrobi dużo dobrego! Twarz od razu rozpromienieje. Warto też poeksperymentować z różowym wpadającym w brąz (np. Bourjois 03 i 11) – neutralne, uniwersalne kolory nie będą się kłócić z żadnym kolorem włosów.

Źródło: www.darmar sklep