Kosmetyki

Serie kosmetyków marki Yonelle- którą wybrać?

Marka Yonelle została stworzona dla kobiet, które posiadają cerę dojrzałą. Powstało już bardzo dużo produktów tej marki. Dlatego wszystkie kosmetyki zostały podzielone na serie. Każda seria jest przeznaczona dla innego typu skóry. Przedstawimy zatem każdą serię i opowiemy, jakie marki Yonelle produkty wchodzą w jej skład. W każdej serii Yonelle kosmetyki zostały dobrane tak, aby wzajemnie się uzupełniały.

Seria Medifusion

Składniki zawarte w produktach tej serii używane są w medycynie. Produkty Medifusion dają super efekty, które widoczne są na skórze już po pierwszym stosowaniu. Kosmetyków tej serii mogą używać kobiety, u których pojawiają się objawi starzenia. Stosowane regularnie produkty redukują zmarszczki, przywracają młodzieńczy blask cerze.

Seria Diamond Luksus

Kosmetyki z tej serii odmładzają wygląd skóry. Produkty te stosować mogą kobiety, które posiadają skórę zmęczoną, wrażliwą, bez blasku, ze zmarszczkami. Seria Diamond Luksus nada cerze młodzieńczy blask, poprawi gęstość, elastyczność oraz jędrność skóry.

Seria Infusion

Kosmetyki posiadają infuzyjną technologię nanodysków, które wypełnione są retinolem. Składniki zawarte w produktach zapewniają odmłodzenie komórki, która produkuje kolagen, elastynę oraz kwas hialuronowy. Kosmetyki te będą idealne dla każdej cery dojrzałej, która jest mało elastyczna, ma brak koloru oraz widoczne jest na niej zmęczenie. Seria Infusion sprawi, że cera stanie się gładka, skóra zostanie rozświetlona.

Seria Trifusion

Specjalna technologia zawarta w kosmetykach zapobiega oznakom starzenia się skóry. Łączy ze sobą trzy procesy: biofuzji, która umożliwa wtapianie się kosmetyków w skórę, infuzji, która przenosi substancje aktywne w głąb skóry, endofuzji, która napina oraz odpręża skórę. Kosmetyki z tej serii mogą stosować kobiety z cerą dojrzałą, na której są widoczne zmarszczki. Produkty te mogą stosować również panie ze skórą alergiczną, naczynkową. Kosmetyki z tej linii naprężają skórę od wewnątrz, poprawiają owal twarzy.

Yonelle opinie

Kosmetyki tej marki zbierają pozytywne opinie. Można w internecie przeczytać, że te produkty naprawdę działają – zobacz.