Kosmetyki

Firma Kemon i jej trzy linie produktowe

Kemon to włoska firma produkująca kosmetyki do włosów. Działa na rynku od sześćdziesięciu lat i znana jest przede wszystkim z dbania o najwyższą jakość produktów oraz proekologicznej działalności. Ten rodzinny biznes postawił na trzy linie kosmetyków. Każda z nich składa się z produktów o wyjątkowym działaniu i właściwościach.

Linia Actyva

W tej grupie znalazły się kosmetyki Kemon o wyselekcjonowanym składzie. Wszystko po to, aby nie obciążać pasm i z niezwykłą dokładnością zadbać o ich pielęgnację. Znajdują się tu więc m.in. odżywki zwiększające objętość włosów, szampony o właściwościach odbudowujących, kremy do włosów suchych i farbowanych oraz kosmetyki kuracyjne przeciwko wypadaniu włosów.

Linia Hair Manya

Produkty tej kategorii służą przede wszystkim stylizacji fryzury. Niewątpliwie ułatwiają one pracę stylistom i fryzjerom. Dedykowane są zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Linia kobiecych kosmetyków jest pomocna w walce z puszącymi się włosami, utrwalaniem fryzury, nadaje włosom połysku, zwiększa ich objętość. Panom poleca się preparaty do golenia, pielęgnacji brody, stylizacji fryzury.

Linia Liding Care

Czym zatem wyróżnia się linia Liding Care? Każdy znajdzie tu coś dla siebie! Produkty dopasowane są do każdego rodzaju włosów. Kemon zadbał więc o spray głęboko odżywiający, maskę rozświetlającą do włosów farbowanych, szampon energetyzujący dla słabych i wypadających pasm oraz spray dla włosów oklapniętych. To właśnie tę linię produktów szczególnie upodobali sobie fryzjerzy!