Kosmetyki

Bielenda Professional – czy rzeczywiście tylko dla profesjonalistów?

bielenda-professional

Bielenda to marka której nie trzeba nikomu przedstawiać, działa ona aktywnie na polskim rynku już od 30 lat. Zarówno siedziba firmy jak i laboratorium w którym wykonywane są kosmetyki znajduje się w Krakowie. Od jakiegoś czasu prowadzi także specjalnie stworzoną linie professional, dedykowaną kompleksowemu dbaniu o ciało.

Bielenda Professional sklep

Sama nazwa linii wskazywać może, iż są to produkty jedynie do profesjonalnego użytku, przez osoby zajmujące się zawodowo zabiegami kosmetycznymi. Nie jest to jednak prawda! Cała linia podzielona jest bowiem na dwa zespoły – ten właśnie do profesjonalnego, eksperckiego użytku w salonach kosmetycznych czy SPA a także drugi – dedykowany indywidualnym klientom. Nie należy się więc obawiać, że możemy zrobić sobie nimi krzywdę.

bielenda-professional

Aby zapoznać się ze szczegółową oferta sklepu, należy otworzyć witrynę dedykowana właśnie linii professional. Sama grupa kosmetyków do domowej pielęgnacji podzielona jest na serii.
To przede wszystkim X-foliate, czyli kremy i toniki do cery trądzikowej, z widocznymi naczynkami oraz posiadającej inne niedoskonałości.
Ogromna popularnością cieszą się także produkty Power of nature, zawierają one rozsławiony na całym świecie ekstrakt ze śluzu ślimaka.
Miłośnicy kojącego, delikatnego oczyszczenia z pewnością zachwyca się linią Sensitive Skin – zawiera ona produkty łagodne, nieposiadające kompozycji zapachowych.

Bielenda Professional opinie

Kosmetyki, dzięki swoim naturalnym składnikom a także potwierdzonemu działaniu skupiają w swoim gronie rzeszę fanów. Bielenda, słynie nie tylko z profesjonalizmu ale i dobrej ceny oferowanych towarów – dzięki czemu każdy z nas posiada możliwość zakupu i przetestowania kosmetyków. Marka ta, cieszy się dobrą opinią na rynku kosmetycznym, jednak aby to potwierdzić – należy samemu przekonać się o rzeczywistym działaniu kosmetyków!