Kosmetyki

Wakacje z marką Farmona

Ani się obejrzymy, a znów będą wakacje. Letnie miesiące to nie tylko spora dawka słońca. Polskie lato bywa kapryśne. Deszcze, sile wiatry oraz duża amplituda temperatur dają nam się ostro we znaki. Z tego względu musimy zadbać o delikatną skórę dłoni i stóp. Jak to zrobić? Możemy skorzystać z bogatej linii kosmetyków Farmona, które oferuje odpowiednie preparaty.

Krem do stóp Farmona

Latem chodzimy w odkrytym obuwiu. Aby skóra stóp, w tym podatnych na pękanie pięt wyglądała gładko i estetycznie, codziennie powinniśmy stosować kosmetyk dedykowany tylko tej części ciała. Przykładem jest Farmona krem do stóp o silnych właściwościach natłuszczających i nawilżających. Dzięki temu naskórek jest odżywiony, a skóra nie ulega zrogowaceniu.

Krem do rąk Farmona

Częsta ekspozycja na słońce skutkuje suchymi i podrażnionymi rękami. Ratunkiem może okazać się Farmona krem do rąk. Naturalne składniki, takie jak oliwa z oliwek, olej z awokado, ekstrakt z aloesu nie tylko nawilżają skórę, ale wnikają głęboko w jej struktury. Dzięki temu jest ona odpowiednio nawodniona i odżywiona. Substancje aktywne odbudowują jej strukturę – skóra szybciej się regeneruje.

Maska do dłoni

Firma Farmona zadbała również o wprowadzenie innowacyjnych preparatów pielęgnacyjnych. Jednym z nich jest Farmona maska do dłoni. Preparat rozprowadza się równomiernie po skórze dłoni i paznokciach, owija folią i nakłada rękawice typu frotte. Po 15 minutach należy ściągnąć wszystkie warstwy, a nadmiar maski wsmarować w skórę. Zabieg z Farmoną maską do dłoni powinno wykonywać się systematycznie, przynajmniej raz na tydzień. Już po kilku razach zauważymy znaczną różnicę.

Jak widać, ten zestaw kosmetyków z pewnością przyda się w ciągu lata. Będziemy mogli cieszyć się ładnym wyglądem stóp i dłoni oraz bez skrępowania zakładać klapki, czy japonki.