Kosmetyki

Czym cechuje się Flexy Gel Elisium?

Flexy Gel Elisium to nowoczesny produkt, jaki przydaje się kosmetyczkom zajmującym się manicurem i pedicurem. Pozwala skutecznie zmienić metodę budowania paznokcia i jego przedłużania. Czym odznacza się ten przedmiot? Dlaczego warto go zastosować w salonie kosmetycznym? Jakie zalety daje?

Flexy Gel Elisium

Produkt stanowi połączenie akrylu z żelem UV, co pozwala na sprawną aplikację na paznokciach. Odznacza się elastycznością i trwałością, dzięki czemu uzyskane efekty zadowolą każdą klientkę. To bardzo dobre rozwiązanie zarówno dla profesjonalnych kosmetyczek, jak i dla poczatkujących stylistek. Flexy Gel Elisium posiada gęstą konsystencję, natomiast wygodne opakowanie w formie tubki wpływa na łatwiejszą pracę. Żel można bez problemu formować tak długo, aż osiągniemy pożądane efekty, stosując nawet kilka poprawek. Po pojawieniu się odrostu na paznokciach warto uzupełnić produkt żelem, przedtem jednak należy ściągnąć kolor. Kolejnym krokiem jest opracowanie paznokci i nałożenie nowego koloru na płytkę. Ściągnięcie żelu wiąże się z użyciem frezarki, gdyż aceton go nie rozpuści. 

Zalety produktu

Flexy Gel ma wiele zalet, jakimi są:

  • plastyczność i łatwa aplikacja za pomocą szablonu/formy,
  • gęsta konsystencja, dzięki czemu nie dochodzi do spływania i zalewania skórek,
  • wygodne i sprawne modelowanie oraz przedłużanie paznokci,
  • możliwość utwardzenia za pomocą lampy LED (nie odczuwa się ciepła),
  • możliwość przedłużenia paznokci nawet do 5 centymetrów. 

Co ciekawe, żel zapewnia pracę na pięciu paznokciach, dlatego nie trzeba korzystać z utwardzania pojedynczych płytek paznokci. To znacznie usprawnia pracę i przyspiesza cały proces. Na rynku znajdziemy kilka odcieni do wyboru, przy czym produkt nie posiada nieprzyjemnego zapachu. Kolejnym plusem jest niezwykła odporność na uszkodzenia.