Kosmetyki

FLEXY GEL ZESTAW Z LAMPĄ

  Zestaw do malowania i przedłużania paznokci, z lampą do trwałego wzmocnienia lakieru na płytce. Hybrydowe, przedłużenie lakierem Flexy gel, z nadaniem koloru. Specjalny zestaw dla kosmetyczek do salonu, czasem wybierane przez kobiety do nauki w  domu. Zestaw posiada pilniczki, które są używane do wyrównywania, polerowania płytki i długości. Paznokcie hybrydowe są trwałe na kilka tygodni, wyglądają elegancko i profesjonalnie.

 LAMPA WZMACNIAJĄCA HYBRYDĘ NA PAZNOKCIACH

  Lampa UV Led do hybrydy służy, do trwałego wzmocnienia lakieru, na paznokciach. Hybryda pod jej wpływem zostaje, trwale utrzymana od 2 tygodnie do miesiąca. Stosowana w zakładach kosmetycznych w celu profesjonalnego i pięknego efektu. Ładna i zadbana dłoń, z kolorowymi paznokciami, wygląda profesjonalnie. Światło posiada specjalny system nagrzewania UV, dzięki czemu dłoń nie ulegnie poparzeniu, a lakier szybko wyschnie. Bezpieczne dla każdej kobiety, w ciągu kilku sekund do 5-10 minut mamy wzmocnioną warstwę lakieru, przedłużonego paznokcia.

 ZESTAW DO PAZNOKCI

  Pilniczek do paznokci jest stosowany, w celu dokładnego wyrównania i skrócenia paznokcia. Polerka do płytki zewnętrznej stosuje się, w celu wygładzenia i łatwego nałożenia hybrydy. Element obowiązkowej, czynności przed nałożeniem lakieru, zwłaszcza Flexy gel. Obcinacz do skórek pomaga w oczyszczeniu i eleganckiego zachowania warstwy skóry, wokół paznokcia. Czynności te można wykonać w domu lub w profesjonalnym, salonie kosmetycznym. Pędzelki do wzorków, stosowane są przez profesjonalne kosmetyczki do malowania np. kwiatów, dla motywu na manicure.

 LAKIER DO HYBRYDY

  Flexy gel to bardzo gęsta forma do przedłużenia, sztucznie, długości paznokcia. Lakier do hybrydy to specjalne, gęste żele do malowania, dzięki któremu powstaje trwały efekt kolorystyczny. Wysuszany pod wpływem, specjalnej lampy Led daje mega efekt i profesjonalny manicure dłoni. Następnie specjalny lakier żelowy, nakłada się na pomalowany i wysuszony paznokieć, po czym zostaje suszony światłem UV, w celu wzmocnienia. Specjalny zmywacz do paznokci stosuje w celu oczyszczenia, poprawy i wyrównania hybrydy.  Zobacz: https://puderek.com.pl/8406-elisium-zestaw-startowy-z-lampa-flexygel-25g-w-pudelku-oryginalne-formy-elisium-10-szt-lampa-led-uv-86w-akcesoria.html