Kosmetyki

Natura puka do drzwi – kosmetyki syberyjskie

Kosmetyki syberyjskie

W pogoni za nowościami i ideałami z zachodu zapominamy o naturze. Czasy się zmieniają. Obecnie dużo przesiadujemy w domu, przed niezdrowym niebieskim światłem ekranu komputera. Popraw swoje nawyki pielęgnacyjne. Najwyzszy czas skupić się na sobie. A co jest najlepsze dla naszej twarzy, włosów i skóry? Naturalne składniki. Korzystajmy z tego co najbliższe naszym korzeniom.Udzielę Ci kilka rad jak przeprowadzić zdrową rewolucję na półkach w łazience.

Wybierz zdrowie

Jako przykład przedstawię kosmetyki syberyjskie, które są idealnym wyborem, jeśli chodzi o naturalna pielęgnację. Patrz na składy i kupuj kosmetyki z głową, a nie dlatego że są akurat na przecenie. Są one pokarmem dla Twojej skóry. Na Syberii znajdziemy moc roślin i olejków. Tych samych, które używały nasze babki. Tereny są zdala od miejskich zanieczyszczeń. Jest to niezwykle istotne, ponieważ rośliny chłoną wszystko dobre i złe w powietrzu. A zanieczyszczenia przez składniki np. kremów wnikają w skórę do naszego organizmu.

Kosmetyki syberyjskie

Pielęgnacja twarzy

Zacznij od oczyszczenia twarzy, wybierz mydło lub piankę bez silnych detergentów i silikonu. Użyj toniku aby wyrównać ph skóry, dobrze zadziała rumianek. Krem możesz zastąpić olejkiem, np konopnym. Propolis również cudownie wpływa na skórę, działa leczniczo. Dopasuj wszystko do typu swojej cery. Naturalne olejki możesz używać również do pielegnacji włosów.Teraz możesz być z siebie dumna i cieszyć się pięknym zapachem naturalnych kosmetyków.