Akcesoria

Tipsy do paznokci jako efektowna ozdoba

tipsy

Tipsy do paznokci pozwalają przedłużyć paznokcie. Można je kupić w niejednym sklepie wraz z klejem i przytwierdzić samodzielnie do płytki paznokcia. Jednak lepiej wybrać się do kosmetyczki i poprosić o przyklejenie paznokci, ponieważ ona zrobi to fachowo, profesjonalnie, dobrze. 

Sztuczne paznokcie są efektowne

Solidne tipsy do paznokci to dobry wybór. Można z nich korzystać przez kilka tygodni lub nieustannie wymieniać stare tipsy na nowe i mieć je przez cały rok. Do wyboru są długie lub krótkie tipsy. Profesjonalne tipsy można nabyć w naturalnym kolorze, przezroczyste, kolorowe, w wielu kształtach i kolorach. Tipsy można doklejać do dłoni oraz stóp. Kleje kropelkowe z pędzelkiem służą do ich naklejania. Potrzebne są też gilotyny, czyli obcinarki do tipsów. Profesjonalne szablony pozwolą dobrać odpowiedni kształt paznokcia. Do stworzenia sztucznych paznokci potrzebne są tipsy, szablony oraz klej, a także gilotyna. To wystarczy, aby stworzyć modny manicure. Wysoka jakość takich specyfików jest w pełni gwarantowana. 

Sztuczne paznokcie to doskonała rzecz

Paznokcie powinny być zadbane. Jeśli pani ma krótkie i połamane paznokcie to tipsy do paznokci będą najlepszym rozwiązaniem. Takie paznokcie można pomalować i mieć oryginalną ozdobę dłoni. Nieraz dokleja się cyrkonie czy małe perełki, aby takie paznokcie były wyjątkowe, zadbane oraz eleganckie. Po trzech tygodniach warto odkleić tipsy, zrobić zwyczajny manicure, aby płytka paznokcia mogła oddychać. Jednak po miesiącu można znów nakleić tipsy i przygotować wyjątkowe paznokcie na ślub, wielkie wyjście, imprezę służbową lub rodzinną. Efektowne paznokcie to najlepsza ozdoba dłoni każdej pani. Obecne produkty są dobrej klasy i można ich używać wiele razy, tworząc małe dzieła sztuki na paznokciach, malując na nie obrazki, kwiaty lub pejzaże.