Zabiegi estetyczne

Kolczyk tunel, jak go dla siebie prawidłowo dobrać?

Tunel kolczyk to bez wątpienia obecnie bardzo modna ozdoba, na której założenie decyduje się bardzo duża grupa osób. Jednak należy mieć na uwadze, że jeśli chcemy założyć na siebie kolczyki tunele o naprawdę wielkim rozmiarze, to należy liczyć się z tym, że rozpychanie ucha potrwa długi czas. Zakłada się w tym przypadku rozpychacze, które stopniowo pozwalają powiększyć dziurę w uchu na tyle, aby możliwe było założenie większego tunelu. Ten etap więc trwa stopniowo. 

Jaki kolczyki tunele mamy do wyboru? 

Możemy zdecydować się na kolczyki tunele wykonane z silikonu, czy stali chirurgicznej – bogatą ofertę możemy podziwiać w sklepie Crazyneedles.pl. Bardzo popularne są także modele, które emitują naturalną skórę, co z daleka prezentuje się jak wielki otwór w uszach. Możliwości doboru jest naprawdę sporo i każdy ma szansę dobrać odpowiednią opcję dla siebie pod każdym względem. 

Kluczowy dobór rozmiaru

Tunel kolczyk to bardzo specyficzna ozdoba, którą dobiera się z uwzględnieniem wielkości płatka ucha. Musimy być pewni, że kolczyk się bowiem na nim zmieści. Jeśli nie to konieczny będzie dobór mniejszego rozmiaru lub zdecydowanie się na rozpychanie uszu. Wszystkie te kwestie, są kluczowe, aby kolczyk nie tylko wyglądał świetnie, ale także był komfortowy w noszeniu. To zdecydowanie jest w stanie nam zapewnić specjalista, który dobierze nam odpowiedni rozmiar i materiał, z jakiego wykonany będzie kolczyk. Możemy liczyć, że trafi on w nasze wszystkie oczekiwania, gust i indywidualne preferencje, co jest najważniejsze. Im większy tunel, tym pomoc specjalisty jest bardziej potrzebna.