Kosmetyki

Masz dość specyficznego zapachu akrylu? Postaw na acrylgel!

neonail-duo-acrylgel-zestaw.

Nie da się ukryć, że przedłużanie paznokci za pomocą akrylu jest bardzo efektowne, jednak minusem jest jego okropny zapach, który często dla wielu osób jest nie do zniesienia. Dowiedz się czym zastąpić akryl, aby nadal móc cieszyć się pięknymi paznokciami!

Połączenie akrylu z żelem

Firmy kosmetyczne poszukując nowych rozwiązań, znalazły sposób na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu akrylu. Oczywiście nie rezygnując przy tym, ze wspaniałych właściwości akrylu, który pokochały kobiety o paznokciach słabych, łamliwych i krótkich. Jest także idealny dla Pań, które mają problem z zapuszczeniem własnych paznokci. Właśnie dlatego powstał neonail duo acrylgel zestaw, który łączy funkcję żelu i akrylu, a co istotne jest pozbawiony nieprzyjemnego zapachu charakterystycznego dla akrylu. 

neonail-duo-acrylgel-zestaw.

Czy ta metoda jest skuteczna?

Metoda ta to niesamowicie innowacyjne rozwiązanie, które zrewolucjonizowało świat manicure. Nie spływa z płytki paznokcia, pozwala na jego przedłużenie i utwardzenie, a co najważniejsze nie posiada zapachu, który jest charakterystyczny dla akrylu. Cały proces przebiega bardzo szybko, gdyż możliwe jest zbudowanie 5 paznokci na raz i utwardzenie ich w lampie. Piękne paznokcie są ważne dla każdej kobiety, a wygląd dłoni jest istotny nie tylko w pracy, ale i w domu. Połączenie trwałości akrylu z elastycznością żelu tworzy niesamowicie trwały produkt, który idealnie współpracuje z płytką paznokcia, tworząc idealny manicure, którego pozazdrości niejedna koleżanka.