Akcesoria

Masaż za pomocą rollera do twarzy

masażer do twarzy

Od pewnego czasu na rynku coraz większą popularnością cieszą się rollery do masażu twarzy. Masażery do twarzy w formie rollerów są doskonałym uzupełnieniem dla codziennej pielęgnacji skóry. Z miesiąca na miesiąc stają się one coraz bardziej popularne, nic w tym dziwnego w końcu wykonane zostały z kamieni szlachetnych. Rollery do masażu twarzy od razu przyciągają wzrok, gdy tylko widać je na półce sklepowej. Od setek lat na całym świecie znane jest działanie kamieni szlachetnych. Już nasi praprzodkowie wiedzieli o ich właściwościach prozdrowotnych.  

Do czego służy roller do twarzy?

Masaż twarzy jest jedną z wielu form masażu, wywodzącą się z  Medycyny Dalekiego Wschodu. Tamtejsza praktyka zakłada, że wszystko, co widać na ziemi, ma swoje pole energetyczne, na które można oddziaływać. Na ludzkie pole energetyczne również można wpłynąć np. poprzez masaż pobudzający.

Masowanie twarzy są to tajniki kosmetyczne sprzed setek o ile nie tysięcy lat, które na Dalekim Wschodzie uważane są za bardzo prestiżowe, należące niegdyś tylko do najbogatszych kobiet. Dzięki akupunkturze i stosowaniu jej zasad można osiągnąć świetne efekty jeśli chodzi o masaż rollerem do twarzy. Obecnie na rynku dostępne są nie tylko rollery z kamieni szlachetnych, ale także takie zwykłe. Masażer do twarzy jak ten tutaj ma bardzo szerokie zastosowanie pielęgnacyjne.

masażer do twarzy

Najczęściej do produkcji rollerów używa się takich kamieni jak biały kryształ górski, różowy kwarc, fioletowy ametyst lub zielony jadeit. Oczywiście każdy z wymienionych kamieni ma swoje wyjątkowe właściwości. Dzięki wykonywaniu takiego masażu skóry można poprawić jej ukrwienie, a także pozwolić sobie na chwilę relaksu i odprężenia.

Jak używać rollera do twarzy?

Wykonując masaż twarzy przy pomocy rollera, należy pamiętać, że musi być on zdezynfekowany, a skóra powinna być dokładnie oczyszczona. Warto, aby roller wcześniej został schłodzony w lodówce przez odpowiedni okres czasu. Następnie należy trzymać go za rączkę i przyłożyć delikatnie do skóry, a później wykonać każdy ruch około 5 razy.