kosmetyki do włosów

Kosmetyki do włosów Montibello

montibello

Montibello to obecna już od dziesięciu lat na polskim rynku marka profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. Możliwe, że korzysta z nich Twój fryzjer i właśnie w salonie partnerskim mamy możliwość wypróbowania oraz zakupu odpowiadających nam produktów. Przyjrzyjmy się, co oferuje nam Montibello.

Pielęgnacja włosów

Kosmetyki Montibello są przystosowane do różnorodnych i konkretnych potrzeb włosów. Mamy więc linie kosmetyków pielęgnacyjnych przeznaczone do ochrony koloru włosów farbowanych, odbudowy i wzmocnienia, nawilżenia, zwiększenia objętości, pielęgnacji loków i fal, do prostowania i trwałej, wygładzenia i ochrony termicznej oraz ochrony przed słońcem. Oferta zawiera również szampony, maski i inne produkty ze składników wyłącznie pochodzenia naturalnego oraz odpowiednie dla wegan.

montibello

Koloryzacja i stylizacja włosów z marką Monibello

Produkty do koloryzacji i stylizacji włosów Montibello są przeznaczone do profesjonalnego użytku. Oprócz kilku rodzajów farb i kremów rozjaśniających, zarówno delikatnych na bazie naturalnych składników jak i tradycyjnych, dających intensywniejszy efekt, Montibello oferuje kremy chroniące włosy i skórę głowy przed podrażnieniami możliwymi przy farbowaniu, spray na odrosty czy barwiące żele do włosów w kolorach tęczy. Lakiery i żele do stylizacji są lekkie i trwałe, by zapewnić naturalny i długo utrzymujący się efekt; matowy wosk do stylizacji podkreśla teksturę włosów. Dostępne są również produkty, które mogą być aplikowane wyłącznie w salonach, jak te do stworzenia trwałej ondulacji.