Kosmetyki

Jak skompletować zestaw do hybryd?

Każda kobieta powinna w swoim domu posiadać zestaw do hybryd. Manicure hybrydowy można dość szybko opanować, dlatego nikt nie powinien mieć większych problemów z nauką.

Zalety manicure hybrydowego


Warto dodać, że jest on trwały oraz wytrzymały, a wygląda znacznie lepiej niż klasycznie pomalowane paznokcie. Do utwardzania lakieru na paznokciach wykorzystuje się specjalne lampy UV, które sprawiają, że paznokcie mogą wyglądać pięknie nawet przez wiele tygodni. Koszt wykonania hybrydy na dłoniach u profesjonalnej kosmetyczki to około 150 złotych. Kobiety, które regularnie noszą hybrydy wiedzą jak duże są to wydatki, dlatego warto się zastanowić, czy nie lepiej będzie kupić zestaw startowy do hybryd i rozpocząć naukę w domu.

Skompletowanie zestawu do hybryd


W internecie można znaleźć masę poradników, które dokładnie tłumaczą cały proces krok po kroku. Skompletowanie całego zestawu jednak nie jest takie łatwe, ponieważ trzeba zakupić lampę UV, lakier hybrydowy, patyczki, cleaner, top coat oraz bazę do lakieru. Oczywiście wszystkie akcesoria lepiej jest kupić oddzielnie, ponieważ można wtedy liczyć na lepszą jakość. Niestety cena również jest wyższa, dlatego u osób początkujących zdecydowanie lepiej sprawdzą się gotowe zestawy, które można znaleźć w znanych sieciówkach lub w internecie. Szczególnie duże znaczenie ma wybór lampy do hybryd. Trzeba pamiętać, żeby posiadała wystarczającą moc, czujnik ruchu oraz timer. Minimalna moc urządzenia powinna wynosić przynajmniej 36 W. Żeby utwardzić lakier na paznokciach wystarczą dwie minuty. Lepiej wybrać zestaw z mocną lampą i mniejszą ilością dodatków.