Kosmetyki

Podkład Bourjois – kosmetyk uniwersalny

Podkład do twarzy to dla wielu kobiet tzw. must-have w kosmetyczce. Dobrze dobrany stapia się z naturalnym kolorem cery i zapewnia jej odżywienie. Jakie właściwości posiada fluid Bourjois?

Na co dzień czy na specjalne okazje? Kiedy sięgnąć po podkład Bourjois?

Podkład od Bourjois ma niezwykle uniwersalne zastosowanie. Sprawdza się u osób o różnym typie skóry i odmiennych wymaganiach względem podkładów. Korzystnie prezentuje się zarówno u pań, które chcą naturalnie i nieznacznie poprawić wygląd cery, nie tworząc efektu maski, jak i u kobiet, które szukają kosmetyku o wyjątkowych właściwościach kryjących. Fluid rozprowadza się równomiernie i dodaje skórze zdrowego wyglądu. Oprócz cech kryjących posiada również inne zalety – odżywia naskórek, pozostawiając go w nawilżeniu i wygładzeniu. Dzięki temu cera nie jest nadmiernie obciążona. Sam podkład utrzymuje się na skórze nawet do 16 godzin. Bez problemu radzi sobie podczas specjalnych okazji lub prowadzenia aktywnego trybu życia.

Jak nakładać podkład?

Techniki rozprowadzania podkładu na twarzy są różne. Zwykle jest tak, że każdy robi to na swój sposób. Warto jednak znać kilka metod, które być może ułatwią wykonywanie makijażu lub poprawią wygląd skóry. Podkład marki Bourjois posiada kremową konsystencję, która jest wygodna w nakładaniu. Kosmetyk najlepiej jest rozprowadzać kulistymi ruchami za pomocą palców lub gąbeczki do makijażu. Niektórzy używają również pędzla do podkładu. Taki sposób pozwala równomiernie zaaplikować produkt na skórę.