Kosmetyki

Tonizujące i nawilżające kosmetyki dla każdego

Skin79

Koreańskie kosmetyki doskonale sprawdzają się w codziennej pielęgnacji skóry młodzieńczej i dojrzałej. Dostarczają one skórze wielu składników odżywczych, nawilżają ją i przede wszystkim pobudzają do regeneracji. Na uwagę zasługują kosmetyki Skin79, w składzie których znajdują się łagodne składniki oczyszczające i rewitalizujące. Wzmacniają one naczynka krwionośne, działają ściągająco. Produkty nie są testowane na zwierzętach.

Koreańskie maseczki na twarz

Skin79

Wśród profesjonalnych kosmetyków marki Skin79 można wyróżnić maseczki na twarz. Doskonale oczyszczają one oraz rozświetlają całą twarz, zapewniając przy tym efekt długotrwałego nawilżenia. Produkty wyróżniają się łatwą aplikacją i zmywaniem. Te koreańskie kosmetyki intensywnie pachną i są efektywne w działaniu. Jednorazowe maseczki zamknięte są w ładnych opakowaniach. Można je wręczyć bliskim w ramach prezentu świątecznego lub urodzinowego. Produkty koreańskie działają silnie rewitalizująco oraz antyzapalnie, co stanowi duży atut. Pomagają one przy cerze tłustej, suchej i mieszanej. Są one również pomocne przy skórze trądzikowej.

Profesjonalne kosmetyki marki Skin79 idealne dla problematycznej cery

Kosmetyki Skin79 (https://bellita.pl/skin79) przyczyniają się do poprawy wyglądu skóry twarzy. Przeznaczone są one do pielęgnacji trądzikowej oraz problematycznej cery. Produkty posiadają w składzie korzeń czerwonego żeń-szenia, który nie obciąża skóry lecz ją delikatnie pielęgnuje. Wzmacnia on naczynka i pobudza skórę do regeneracji oraz odbudowy. Na uwagę zasługują również maseczki i toniki, które w składzie posiadają wyciąg z chińskiej herbaty. Wspomaga ona procesy lecznicze w skórze, ponadto działa ściągająco na cerę. Kremy na dzień, maseczki na noc oraz toniki oczyszczające są to topowe produkty marki Skin79.