Kosmetyki

Czym wyróżnia się marka dermedic?

dermedic

Polska marka kosmetyków Dermedic to serie dermokosmetyków do pielęgnacji skóry wrażliwej, alergicznej i problemowej, w tym takich jak: trądzikowa, odwodniona czy naczyniowa. Ich formuły powstają na podstawie wiedzy i doświadczenia specjalistów dermatologów, alergologów oraz biotechnologów, dzięki czemu wykazują potwierdzoną badaniami skuteczność. Ich podstawowym składnikiem jest woda termalna, która dostarcza skórze odpowiednich witamin i minerałów, głęboko ją regenerując.

Jak działają kosmetyki Dermedic?

Dermokosmetyki Dermedic skutecznie pielęgnują wrażliwą skórę, ale wykazują również działanie terapeutyczne. Wyjątkowe ich właściwości wynikają przede wszystkim z użycia wody o najwyższej czystości, która otrzymywana jest poprzez oczyszczanie w procesie odwróconej osmozy. W wyniku tego procesu usuwane są wszystkie zanieczyszczenia i szkodliwe substancje, które mogłyby wywoływać alergie lub inne podrażnienia skóry. Starannie opracowany skład, jak i substancje najwyższej jakości sprawiają, że produkty są idealne dla skóry wrażliwej, w tym również dla dzieci i niemowląt.

dermedic

Jakie kosmetyki oferuje marka Dermedic?

W ofercie marki Dermedic znajduje się szeroki wybór kosmetyków podzielonych na linie dedykowane konkretnym problemom, w tym takie jak:

  • Normacne Preventi przeznaczona dla skóry trądzikowej, mieszanej i tłustej,
  • Angio Preventi polecane dla skóry naczynkowej, reaktywnej czy z trądzikiem różowatym,
  • anti- ageing poprawiają ujędrnienie i gęstość skóry, niwelując objawy starzenia.

W ramach poszczególnych serii produktów można zakupić między innymi: pianki do mycia, żele oczyszczające, kremy.