Kosmetyki

Alfaparf Milano: flagowe produkty i misja włoskiej firmy

Alfaparf

Alfaparf Milano to włoska marka produkująca kosmetyki do włosów i ciała, która wykorzystuje najnowsze technologie w dziedzinie trychologii, kosmetologii i biotechnologii. Produkty firmy dostępne są w ponad 100 krajach na całym świecie. Firma posiada własne laboratoria i zakłady produkcyjne. W Polsce Alfaparf Milano jest obecny na rynku od 2003 roku.

Misja, jaką ma firma Alfaparf Milano

Alfaparf

Głównym celem Alfaparf Milano z bellita.pl jest pomoc ludziom, aby dobrze wyglądali i dobrze się czuli we własnej skórze. Alfaparf to także odpowiedzialność społeczna wobec pracowników i klientów, a także zaangażowanie w zrównoważony rozwój. Produkty wytwarzane są z naturalnych składników, bezpiecznych zarówno dla ludzi, jak i dla środowiska.

Alfaparf Milano od początku swojej działalności angażuje się w badania i innowacje, nieustannie poszukując nowych formuł, składników aktywnych i kombinacji surowców do tworzenia swoich produktów do pielęgnacji włosów.

Z biegiem lat Alfaparf Milano opracował szeroką gamę produktów przeznaczonych do zaspokojenia każdej potrzeby: naprawy zniszczonych włosów, wzmocnienia koloru lub przedłużenia jego trwałości, eliminacji puszenia się włosów itp. Produkty tej marki były wykorzystywane w wielu pokazach mody, między innymi podczas tygodni mody w Mediolanie, Paryżu i Nowym Jorku.

Flagowe kosmetyki Alfaparf

Flagowym kosmetyki Alfaparf jest półtrwała farba, która charakteryzuje się unikalnym składem. Formuła oparta jest na połączeniu protein i mikrokrystalicznych wosków (pochodnych lanoliny), które cenione są za zdolność do wnikania w głąb struktury włosa, rewitalizowania go i wzmacniania.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem zaprezentowanym przez Alfaparf Milano jest linia kosmetyków Nutri Seduction, w której zastosowano ekstrakt z orzechów arganowych, zawierający wysokie stężenie witamin E i A oraz kwasów tłuszczowych. Dzięki temu ekstraktowi kosmetyki do włosów Alfaparf oczyszczają włosy, nie wysuszając ich i nie powodując nadmiernego przetłuszczania się. Kosmetyk zawiera również naturalne olejki, które nadają włosom połysk i jedwabistość.