Zabiegi estetyczne

Piercing sutków, jak wybrać najlepszy kolczyk w tym celu?

Piercing Nipple to bez wątpienia bardzo wyjątkowa ozdoba sutków, coraz częściej wykorzystywana przez osoby, które pragną zdobić nie tylko twarz, ale także i ciało. Kolczyki Nipple występują dlatego w wielu formach i kolorach, co pozwala na dobranie tego idealnego, który w całości spełni wszystkie oczekiwania klienta. Musimy zastanowić się więc, czy zakupimy sztangę, kółko, czy podkowę, bo to właśnie te kolczyki Nipple wykorzystywane są i wybierane przez klientów najczęściej. 

Kolczyk Nipple ze stali chirurgicznej, czy jest bezpieczny?

Biżuteria do piercingu Nipple, która jest najtańsza, to przede wszystkim opcje wykonane ze stali chirurgicznej. Możemy liczyć tutaj na bardzo bogaty wybór dostępnych wzorów, które różnią się od siebie nie tylko kolorem, rozmiarem, ale także kształtem: https://crazyneedles.pl/pl/menu/nipple-267. Wszystko po to, aby każda osoba miała szansę wybrać dla siebie rzeczywiście tę najlepszą opcję, która w całości spełni oczekiwania klienta, co jest bardzo ważne. 

Z jakiego materiału wykonywane są kolczyki do piercingu Nipple?

Możemy wybrać opcję złotą i srebrną, jednak są one zdecydowanie mniej dostępne i kosztują większą kwotę pieniędzy, które musimy na nie przeznaczyć. Mamy także do wyboru kolczyk wykonany ze stali chirurgicznej, który jest zdecydowanie tańszy i bardziej powszechny. Wszystko zależy od tego, jaką kwotę chcemy przeznaczyć na kolczyk, a także, jakich efektów oczekujemy, jeśli chodzi o sam wygląd kolczyka i komfort noszenia. Jedna są bowiem mniejsze, a drugie większe i zdecydowanie bardziej ozdobne.