Zabiegi estetyczne

Jakie są plusy posiadania kolczyka intymnego?

Czy zastanawiałyście się kiedykolwiek, jakie są plusy posiadania kolczyka intymnego? Albo, z czym dokładnie się to wiąże? Nic dziwnego- kolczyk w cipce jest coraz bardziej popularny, nie wszyscy jednak wiedzą, na czym dokładnie on polega. Dlatego też postanowiliśmy wyjść naprzeciw waszym potrzebom, a co za tym idzie sprawdzić, dlaczego kolczyki w cipce są z roku na rok coraz bardziej popularne.

Dlaczego kolczyki w cipce są tak bardzo popularne?

Najbardziej popularnym miejscem w okolicach intymnych, gdzie dokonuje się przekucia, są okolice łechtaczki. Dlaczego? Ponieważ po pierwsze ma to na celu dodatkowe stymulowanie łechtaczki w czasie stosunku, a więc szybsze i mocniejsze osiągnięcie orgazmu. Po drugie okolice łechtaczki są stosunkowo łatwe do przekucia. Kolejną kwestią, jaka jest związana z samym zabiegiem, jest ból. Nie da się ukryć, że zabieg sam w sobie jest bolesny- wynika to z dużego unerwienia okolic narządów intymnych.

Jednak profesjonalny salon powinien zapewnić wam znieczulenie miejscowe, które jest niezwykle przydatne. Nie należy także zapominać o kwestii wzmożonej higieny okolic intymnych w czasie kiedy będziemy nosić kolczyk- w przeciwnym razie może to skutkować wieloma bardzo nieprzyjemnymi stanami zapalnymi okolic intymnych. Dużą popularnością cieszą się także zabiegi przekuwania warg sromowych mniejszych. Dlaczego? Ponieważ wargi sromowe mniejsze znacznie szybciej się goją oraz co równie ważne sam zabieg trwa znacznie krócej, przez co jest on mniej nieprzyjemny. Chętnych zachęcamy do nabycia na: https://crazyneedles.pl/pl/menu/kolczyki-intymne-168.