kosmetyki do włosów

Czym są kosmetyki Davines?

davines

Kosmetyki marki Davines to unikalne produkty do włosów, które cechują się precyzyjnie skomponowanym składem. Zawarte w nich składniki są nie tylko bezpieczne dla włosów, ale także dla środowiska. W bogatym asortymencie dostępne są produkty uniwersalne, jak i dedykowane konkretnym rodzajom włosów. Są delikatne i jednocześnie skuteczne w działaniu.

Kosmetyki Davines do pielęgnacji włosów

W asortymencie marki Davines znajdują się preparaty ze starannie wyselekcjonowanym składem, które wnikają w strukturę włosów, powodując ich głębokie odżywienie, a tym samym piękny wygląd fryzury. Producent oferuje kosmetyki do różnego rodzaju włosów, w tym między innymi do: kręconych w serii Love Curl czy zniszczonych w serii Nounou. W ofercie dostępnych jest kilkanaście różnych serii, które dedykowane są różnym potrzebom włosów. Oprócz kosmetyków dla kobiet dostępne są specjalne linie kosmetyków dla mężczyzn.

Ekologiczne opakowania produktów Davines

Produkty marki Davines to kosmetyki do włosów pochodzące z Włoch, które cechują się wyjątkowym składem. Powstają w oparciu o starannie dopasowane, ekologiczne składniki aktywne, które wybierane są do konkretnych potrzeb włosów lub ich deficytów. Firma zwraca szczególną uwagę na kwestie ekologiczne, dlatego każdy element produkcji jest dokładnie analizowany pod względem wpływu i konsekwencji na środowisko naturalne. Z tego powodu w procesie produkcji znajdują zastosowanie odnawialne źródła energii, a także tworzywa pozyskiwane z recyklingu. W ten sposób opakowania marki Davines można przetworzyć, dbając o środowisko naturalne. Wszystkie opakowania powstają z jednego gatunku materiału i są bardzo lekkie. Ekologiczny aspekt produkcji jest odpowiedzią na oczekiwania i potrzeby klientów, a także zmieniającą się świadomość społeczną na temat ekologii.