kosmetyki do włosów

Milk Shake – wysoka jakość i zaawansowane technologie

Kosmetyki włoskiej marki Milk Shake charakteryzuje wysoka jakość i doskonałe efekty, a formuły zawarte w tych kosmetykach to prawdziwe owocowe koktajle.

Wsparcie natury

Milk-Shake-Lifestyling-AmazingDzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii oraz naturalnych składników roślinnych kosmetyki są delikatne a przy tym bardzo skuteczne w działaniu. Formuły kosmetyków oparte są na owocowych ekstraktach oraz proteinach mleka. Chodź są bogate nie obciążają włosów. Aplikację dodatkowo uatrakcyjniają przyjemne owocowe zapachy. Produkty Milk Shake znaleźć można w tym sklepie https://bellita.pl/milk-shake

Kompleksowa pielęgnacja i stylizacja

Produkty Milk Shake przeznaczone są do pielęgnacji i stylizacji różnych rodzajów włosów. Są to głównie szampony, odżywki, maski oraz olejki. Wśród bogatej oferty znaleźć można odpowiednie kosmetyki dopasowane nawet do wymagających włosów. Dzięki odżywczym składnikom włosy są silnie zregenerowane, wzmocnione oraz gładkie. Delikatne formuły nadają się do codziennego stosowania, natomiast do zadań specjalnych przeznaczone są kosmetyki o bardziej skoncentrowanej zawartości substancji odżywczych.

Kosmetyki Milk Shake dostosowane są do koloru włosów. Popularna odżywka Milkshake jest jednocześnie tonerem, który nadaje wybrany odcień włosom dodatkowo dbając o ich pielęgnacje. Do wyboru jest aż 18 odcieni, które w razie potrzeby można łączyć ze sobą.

Dzięki pełnej gamie produktów do stylizacji bez problemu wyczarować można dowolną fryzurę odporną na niekorzystne działanie wysokich temperatur czy warunków atmosferycznych.

Nie tylko kosmetyki do włosów

W ofercie marki oprócz kosmetyków przeznaczonych typowo do włosów znajdują się kosmetyki łączące pielęgnacje włosów i ciała. Są to głównie olejki i szampony. W ofercie marki znajdują się również akcesoria fryzjerskie: suszarki, zestawy do kręcenia włosów czy kosmetyczki.