Akcesoria

Daith piercing – nowa forma na zdobycie kolczyka

daith piercing

Daith piercing zaczyna być coraz bardziej popularny. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ ta forma piercingu uważana jest za absolutną nowość. A to co jest nowe, cieszy się zawsze bardzo dużym zainteresowaniem. Co trzeba wiedzieć o takim przekłuciu? Gdzie dokładnie umieszcza się kolczyk? Oto kilka istotnych informacji, jakie na pewno przydadzą się każdej zainteresowanej osobie.

Kolczyk daith w wewnętrznej chrząstce ucha

Daith piercing umieszczany jest w wewnętrznej chrząstce ucha. Brzmi boleśnie i takie faktycznie jest. Nie ma się co oszukiwać. Ale pomimo wszystko i tak nie brakuje chętnych osób na to, aby wykonać piercing daith. Nie tylko dlatego, że jest to nowość, ale także dlatego, iż ma się do czynienia z naprawdę oryginalną i ciekawą ozdobą. Jeżeli ktoś szuka sposobu na wyróżnienie się, to ma oto przed sobą gotową propozycję. O popularności świadczy również to, że wiele zdjęć oznaczonych jest przy pomocy hashtagu daith.

Gdzie przebić ucho?

Kolczyki daith są fajne i ciekawe, ale należy z uwagą podejść do miejsca, gdzie będą one wykonywane. Po to, aby mieć pewność, że umieszczenie takiej ozdoby w uchu nie będzie wiązać się w przyszłości z przykrymi konsekwencjami. Kolczyk do daith powinien zostać umieszczony przez profesjonalnego piercera lub salon, który cieszy się dobrą opinią. Przed wykonaniem zabiegu należy również sprawdzić, czy narzędzia są sterylizowane, a to co powinno być jednorazowe – takie faktycznie jest. Piękna ozdoba zostanie umieszczona we właściwym miejscu bez żadnych problemów.