Kosmetyki

Z Kerestase każda kobieta zadba o wyjątkowy wygląd swoich włosów

Kerestase

Motywacją do tworzenia innowacyjnych produktów do pielęgnacji włosów Kerestase jest nowoczesna kobieta – niepowtarzalna, przekonana o tym, że wygląd jej włosów i fryzury zasługuje na nieprzeciętną troskę. W ofercie marki są produkty kompleksowo pielęgnujące włosy oraz skórę głowy. Szampony, odżywki, balsamy, olejki, a także wiele innych preparatów, dzięki którym włosy odzyskują blask i witalność, są miękkie i doskonale odżywione. Pod szyldem tej marki powstała również sieć salonów fryzjerskich, w których – oprócz standardowych usług -.każda Klientka może zyskać wiedzę, jakimi produktami Kerestase powinna pielęgnować swoje włosy, aby jak najdłużej były one piękne i zdrowe. 

Spersonalizowana pielęgnacja włosów z Kerestase.

Kluczem do właściwego zadbania o włosy, jest dostarczenie im składników pielęgnacyjnych i odżywczych, które koncentrują swoje działanie dokładnie na potrzebach czupryny. Marka Kerestase (https://bellita.pl/kerastase) wychodzi do Klientek z ofertą całkowicie indywidualnie dobranych metod pielęgnacji. Wybór odpowiednich produktów jest możliwy dzięki diagnozie włosów, która określa ich kondycję i pomaga dopasować odpowiedni plan działania oraz produkty. Taką diagnozę włosów wykonuje się online przed wizytą w salonie. Każda Klientka otrzymuje swojego fryzjera-doradcę, który osobiście doprecyzowuje i uzupełnia diagnozę włosów. Dzięki temu oferowana usługa jest kompletna oraz absolutnie wyjątkowa i luksusowa.

Kerestase

W Kerestase wiedza o włosach jest wprowadzona na najwyższy poziom

Pierwsza linia wyjątkowych, personalizowanych produktów Kerestase powstała przy wsparciu działu badawczego L’Oréal Advanced Research. Dzięki temu fryzjerzy zyskali możliwości, aby uczestniczyć w procesie kreacji indywidualnej pielęgnacji włosów dla każdej Klientki. Przy tworzeniu produktów spotkały się dwa światy: nauki i osobistych doświadczeń. Dzięki czemu oferta marki jest skierowana całkowicie na potrzeby Klientek i do nich dopasowana.