Kosmetyki

Najlepszy podkład na co dzień i na specjalne okazje, czyli estee lauder double wear

Najlepszy podkład na co dzień i na specjalne okazje, czyli estee lauder double wear

Dobrze dobrany podkład to podstawa każdego makijażu – zarówno tego codziennego, jak również wieczorowego. Wiele kobiet przez długi czas szuka swojego ulubieńca wśród kosmetycznych propozycji licznych marek. Jakiś czas temu serca wielu Polek podbił podkład Estee Lauder Double Wear, który cechuje się wyjątkową trwałością oraz doskonale sprawdza się przy wymagających sytuacjach.

Podkład utrzymujący się na skórze do 24 godzin

Podkład charakteryzuje się bardzo dobrą trwałością i z powodzeniem przetrwa zarówno całonocną imprezę, jak również wyższe temperatury w trakcie urlopu czy wysiłek fizyczny. Zawiera filtr SPF 10, dlatego też warto dodatkowo używać go z odpowiednim kremem przeciwsłonecznym. Wykończenie półmatowe to z pewnością dobra wiadomość dla wszystkich kobiet, które walczą z nadmiernym świeceniem się skóry. Warto zauważyć, że seria Double Wear Estee Lauder występuje w sklepie pod linkiem https://www.cocolita.pl/estee-lauder-double-wear w licznych wersjach kolorystycznych. Dzięki temu możliwe jest dobranie idealnego odcienia do potrzeb skóry. Sam podkład jest w sobie dość „ciężki” (choć nie tworzy efektu maski), dlatego często pojawiają się wskazówki na temat tego, że z powodzeniem można go zmieszać z innymi podkładami marki, które są nieco lżejsze, dzięki czemu efekt będzie jeszcze bardziej subtelny.

estee lauder double wear podkład do twarzy

W jaki sposób najlepiej nakładać podkład od Estee Lauder?

Istnieje co najmniej kilka sposobów na nakładanie podkładu na skórę twarzy. Bez względu na sposób aplikacji warto pamiętać, że podkład czy krem koloryzujący należy nałożyć również na skórę szyi i dekoltu – w innym przypadku pomiędzy tymi partiami ciała a twarzą będzie bardzo duża i mało naturalnie prezentująca się różnica w kolorze skóry. Podkład dobrze jest nakładać pędzlem lub specjalną gąbeczką (uprzednio zmoczoną porządnie w wodzie). Dzięki temu możliwe jest dokładne rozprowadzenie kosmetyku, a co za tym idzie uzyskanie najbardziej jednolitego i naturalnego efektu. W miejscach narażonych na ścieranie się podkładu bądź w przypadku wyprysków można nakładać podkład punktowo, co dodatkowo potęguje efekt krycia.