kosmetyki do włosów

American Crew – stwórz samodzielnie fryzurę jak w salonie fryzjerskim

American Crew

Produkty, które zapewnią Ci zdrowie włosów są dostępne dziś w wielu sklepach na wyciągnięcie ręki. Jednak tylko niektóre z nich są w stanie zapewnić wysoka jakość i pozwolić Ci się zaprezentować od jak najlepszej strony. Jedną z propozycji są kosmetyki American Crew, które obejmują szampony, pomady i kremy do włosów.

Wysokiej jakości pasty do włosów American Crew

Pomady American Crew Fiber pozwalają na stworzenie fryzur wymagających bardzo precyzyjnego utrwalenia. Są one stworzone z myślą o osobach, które marzą o stworzeniu wizerunku rodem z salonu fryzjerskiego każdego dnia – nie tylko w dzień strzyżenia. Ich unikalny skład obejmujący lanolinę i wosk pszczeli zapobiegają powstawaniu wilgoci i przyczyniają się do zapewnienia odpowiedniego nawilżenia włosów. Wystarczy wziąć odrobinę, rozetrzeć preparat w dłoniach i nałożyć go spokojnymi ruchami na skórę głowy. W ten sposób w ciągu kilku minut będziesz w stanie cieszyć się fryzurą, jak w katalogach fryzjerskich.

Inną propozycją, o cięższej konsystencji, z dodatkiem specjalnych olejów jest American Crew Pomade. Mieszanka ta jest stworzona specjalnie do regeneracji włosów i intensywnego odżywienia. Kosmetyk powoduje również silne utrwalenie fryzury, więc nie trzeba martwić się o jej utrzymanie na uczelni czy w pracy.

Warto zainteresować się produktami American Crew Matte Clay, jeśli poszukujesz czegoś o lżejszym działaniu. Wystarczy nałożyć odrobinę tego produktu na włosy, a następnie rozprowadzić po włosach, aby zapewnić matowe wykończenie i utrzymanie na średnim poziomie.

Wszystkie te produkty są dostępne online m.in. na https://bellita.pl/american-crew

Spray do włosów American Crew Alternator

Sprawy-żel do włosów American Crew pozwoli Ci na ich ułożenie bez dodatkowego obciążenia. Żel w sprayu jest bardzo lekki, a przy tym jest rozprowadzany 15 – 20 cm od kosmyków. W ten sposób nie ma on bezpośredniego kontaktu ze skórą głowy, a jest od niej nieco zdystansowany. Jego skład zapewnia łatwe zmywanie i układanie włosów. Jest dobrą alternatywą dla pasty.