Kosmetyki

Dr Barbara Sturm – co marka ma do zaoferowania?

DR BARBARA STURM serum

Dr Barbara Sturm Molecular Cosmetics to marka kosmetyków stworzona przez niemiecką lekarkę estetyczną, dr Barbarę Sturm. Firma skupia się na innowacyjnym podejściu do pielęgnacji skóry, wykorzystując najnowsze technologie i naukowe odkrycia w dziedzinie składników aktywnych. W dalszej części artykułu znajdują się informację o seriach produktów marki oraz co ma w swojej ofercie.

Serie marki dr. Barbara Sturm

 Oto kilka serii kosmetyków, jakie oferuje marka:

  • Molecular Cosmetics Line — to główna seria kosmetyków, która skupia się na składnikach aktywnych o działaniu przeciwstarzeniowym. W linii tej znaleźć można serum, kremy, maski i oleje, które pomagają w redukcji zmarszczek i poprawie elastyczności skóry.
  • Clarifying Line — produkty z tej serii zostały stworzone dla skóry z problemami trądzikowymi. W skład serii wchodzą produkty takie jak tonik, serum i kremy, które pomagają w redukcji stanu zapalnego i zwalczaniu bakterii odpowiedzialnych za trądzik.
  • Brightening Line — to linia produktów skupiona na redukcji przebarwień i poprawie kolorytu skóry. W serii dr Barbary Sturm znajdują się kremy, serum i maski, które pomagają w rozjaśnianiu skóry i redukcji plam pigmentacyjnych.
dr barbara sturm

Oferta marki dr. Barbara Sturm oraz charakterystyka produktów.

Marka Barbary Sturm oferuje szeroką gamę produktów do pielęgnacji skóry, takich jak wspomniane powyżej serum, maski, oleje, kremy, ale też pianki, peelingi, a nawet suplementy diety. Marka wykorzystuję  składniki o udowodnionej skuteczności, takie jak kwas hialuronowy, witamina C i E, a także ekstrakty roślinne, w tym portulaka, znana ze swoich właściwości przeciwzapalnych, choć patrząc na skład kosmetyków, można natrafić na dość kontrowersyjne składniki takie jak np. parafina.

Niestety produkty tej marki są dosyć ciężko dostępne w Polsce, a ich cena jest stosunkowo wysoka. Jednak łącząc produkty tej marki, można szybko otrzymać bardzo dobre efekty.