Akcesoria

Jessup pędzle do makijażu – sposób na idealny make-up

JESSUP pędzle

Odpowiednio dobrane pędzle do makijażu sprawiają, że jego wykonanie jest o wile prostsze, perfekcyjnie wykonany make-up jest też o wiele trwalszy. Dla początkujących najlepszym wyborem będzie podstawowy zestaw kilku pędzli, do makijażu oka oraz do nanoszenia różu i rozświetlacza. Wszystko zależy od tego, jaki rodzaj kosmetyków jest najczęściej stosowany.

 Jessup pędzle – czy są dobre?

Jessup pędzle występują w wielu zestawach, wykonane są z delikatnego i miękkiego włosia. Modele pędzli przeznaczone do makijażu oczu służą do nakładania cieni, rozcierania i blendowania. Wśród jednego zestawu występują pędzle zarówno z włosem naturalnym, jak też syntetycznym i mieszanym. Charakteryzuje je bardzo dobre wykonanie, włosie nie wypada, a eleganckie skuwki i trzonki w jasnym kolorze sprawiają, że całość designu prezentuje się wyjątkowo elegancko. Właściwe obchodzenie się z takimi produktami może sprawić, że Jessup pędzle będą wykorzystywane przez wiele lat. Warto pamiętać, aby po wykorzystaniu pędzelki były od razu oczyszczone i osuszone, dobrym rozwiązaniem jest przechowywanie takich produktów w specjalnych osłonkach.

pędzle jessup

Jakie pędzle warto mieć w swojej kosmetyczce?

Jessup pędzle do makijażu na drogeria.pl oferowane są w różnych zestawach, aby wykonać make-up twarzy, przydadzą się cieńsze i grubsze warianty o różnej długości włosa. Każdy z modeli ma inne przeznaczenie, ale można używać ich także zamiennie w zależności od indywidualnych upodobań. Zestaw ośmiu pędzli Jessup do makijażu oczu zawiera między innymi skośnie ścięty pędzelek przeznaczony do makijażu brwi. Z kolei mały precyzyjny pędzelek z idealnie wyprofilowanym włosiem umożliwia aplikację eyelinera na ruchomą powiekę i podkreślenie linii rzęs. Efektowny makijaż ust można wykonać modelem pędzla o dość twardym i krótkim włosiu. Nakładanie błyszczyka albo pomadki w taki sposób powala na osiągniecie trwalszego i bardziej efektywnego efektu kolorystycznego.