Porady

Primabiotic – naturalne wsparcie organizmu

PRIMABIOTIC

Potrzebujesz wesprzeć swój organizm? Zależy Ci na jak najbardziej naturalnym składzie suplementów i kosmetyków pielęgnacyjnych? Powinnaś/Powinieneś zapoznać się z ofertą marki Primabiotic! Jest to polska firma, która zadba nie tylko o Twoje samopoczucie, ale także o planetę. Co więc znajduje się wśród produktów tej  wielokrotnie wyróżnianej spółki?

Witaminy Primabiotic

Wśród witamin firmy Primabiotic znajdziesz klasyczne kapsułki (np. z witaminą C), ale także proszki do rozpuszczania w wodzie i bardzo nowoczesne kropelki. Oferta obejmuje podstawowe witaminy, odpowiednio dobrane kompleksy oraz tradycyjną multiwitaminę.

Suplementy Primabiotic

Najbardziej znanymi produktami Primabiotic są zdecydowanie suplementy diety. Jak cała reszta produktów firmy są one w pełni naturalne. Występują w wielu formach – kapsułek, herbat ziołowych (w postaci suszu, jak i torebek), proszków (również tych smakowych!), pastylek do ssania, shake’ów i shotów.

Wśród wszystkich dostępnych suplementów znajdziesz między innymi te odpowiednie dla diabetyków, seniorów, sportowców a nawet dzieci.

Pamiętaj, że suplement nigdy nie zastąpi odpowiednio zbilansowanej diety i aktywności fizycznej, ale może je wspomóc!

Primabiotic suplement

Naturalne kosmetyki Primabiotic

Do kosmetyków oferowanych przez markę Primabiotic należą:

  • probiotyczne mydło w płynie;
  • mikroorganiczny żel do higieny intymnej;
  • mikroorganiczny szampon normalizujący;
  • odżywka do wszystkich rodzajów włosów;
  • puder pielęgnujący z naturalnej glinki kaolinowej.

Wszystkie wyżej wymienione produkty nie zawierają dodatków chemicznych. Zadbają więc o Twój mikrobiom. Ze względu na swoj skład nadają się do każdego typu skóry, nawet tej wrażliwej i alergicznej!

Reszta asortymentu

Firma Primabiotic kompleksowo dba o klientów – oferuje więc nieszkodzące środowisku i długo palące się świece sojowe a nawet szczotki do masażu ciała i twarzy.