Akcesoria

Clickery – idealne rozwiązanie dla przekłuwania uszu i nie tylko

kolczyki clickery

Jeśli interesujesz się piercingiem i chcesz sprawić sobie nowy kolczyk, warto byś zainteresował się clickerami, które są używane do przekłuwania uszu.

Podobnie, jeśli jesteś właścicielem salonu, warto byś stosował w nim przekłuwanie za pomocą wysokiej jakości clickerów.

Są to kolczyki, których nie trzeba odginać w celu otwarcia ani stosować oddzielnej, zdejmowalnej części. By go zdjąć, wystarczy tylko otworzyć małą jego część. Zakładanie i zdejmowanie go jest zupełnie bezproblemowe. Jest to szczególnie ważne właśnie zaraz po przekłuciu ucha, gdy jest ono bolesne i podrażnione.

Zastosowanie clickerów:

Kolczyki clickery od Crazyneedles można użyć nie tylko w przypadku najbardziej tradycyjnego przekłucia ucha, ale również do przekłuć typu helix, tragus, septum i wielu innych.

Oczywiście znajduje też zastosowanie przy przekłuwaniu nosa.

Na rynku istnieje wiele rodzai tego typu kolczyków, które różnią się od siebie wyglądem i estetyką, jak również materiałem wykonania i dzięki temu każdy znajdzie coś dla siebie.

Rodzaje clikerów:

Najlepiej jest wybierać clikery wykonane ze stali nierdzewnej. Zapewni to najwyższe bezpieczeństwo użytkowania, brak alergii i podrażnień.

Niestety dość często mamy do czynienia z sytuacją, że srebro wywołuje alergię. Występują również, choć znacznie rzadziej uczulenia na złoto.

Zarówno srebro, jak i złoto może zawierać w sobie nikiel.

Najgorszą opcją są kolczyki wykonane z metalu.

Clikery różnią się też od siebie rozmiarem średnicy, kolorem, motywami dekoracyjnymi lub ich brakiem.