Kosmetyki

Serum z witaminą C – skuteczna ochrona przed starzeniem się skóry

Serum z witaminą C - skuteczna ochrona przed starzeniem się skóry

Pielęgnacja skóry oparta jedynie na kremie do twarzy to zdecydowanie za mało. Aby zapewnić cerze odpowiednią dawkę nawilżenia, wzmocnić jej barierę ochronną, przeciwdziałać przedwczesnemu powstaniu zmarszczek i niwelować przebarwienia potrzeba kosmetyku o silniejszych właściwościach. Tutaj z pomocą przychodzi nam serum, które jest skoncentrowanym produktem o wysokiej dawce składników aktywnych. Kosmetykiem uniwersalnym i odpowiadającym na wiele potrzeb skóry w każdym wieku jest serum z witaminą C do twarzy.

Właściwości serum z wit C

Witamina C jest bardzo silnym antyoksydantem, oznacza to, że stosowanie kosmetyków, w których składzie znajduje się witamina C pomaga opóźnić proces starzenia się skóry, zapobiegając przedwczesnemu niszczeniu się włókien kolagenowych. Sera z wit C wykazują ponadto szereg innych właściwości:

  • rozjaśniają skórę,
  • redukują przebarwienia,
  • działają przeciwzapalnie,
  • uszczelniają naczynia krwionośne,
  • dodają skórze energii.
Właściwości serum z wit C

Sera z witaminą C do twarzy mogą stosować osoby o różnym rodzaju cery i to już powyżej 25. roku życia. Systematyczna aplikacja kosmetyku na wcześniej oczyszczoną i stonizowaną skórę przynosi szybkie i zauważalne efekty. Odkryj więcej na https://naturasiberica.com.pl/pl/products/weganskie-energizujace-serum-do-twarzy-z-witamina-c-i-hydrolatem-z-rokitnika-altajskiego-oblepikha-c-berrica-930.html

Rozświetlające serum do twarzy z witaminami od Natura Siberica

Kosmetyki Natura Siberica wytwarzane są z roślin i ziół dziko rosnących na terenach Syberii i Dalekiego Wschodu. W ich naturalnych składach zawarte zostały tradycyjne receptury i wiedza przekazywana od pokoleń. Jednym z takich produktów jest serum do twarzy z witaminą C, A i E, które ma działanie rozświetlające, wygładzające, odżywcze i zmniejszające przebarwienia. Dodatek hydrolatu z rokitnika zapewnia skórze sporą dawkę nawilżenia oraz wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Kosmetyk Natura Siberica posiada certyfikat Vegan i ma w pełni wegański skład.